• انگلیسی برای اهداف حرفه‌ای

  کلید ورود شما به کسب و کارهای بین‌المللی

ساختار دوره

همانگونه که در محیط‌های کاری داخلی، تسلط ما به زبان فارسی تنها برای موفقیت کافی نیست در محیط‌های کاری بین‌المللی نیز در کنار تسلط به زبان انگلیسی نیازمند یادگیری مهارت‌های ویژه شغلی نیز می‌باشیم. ساختار دوره انگلیسی برای اهداف حرفه‌ای نیز بر اساس سیستم آموزشی اختصاصی کالج آریام شامل مرحله آموزش مبانی زبان (Foundation)، مرحله رشد مهارت‌ها (Developing Skills)، مرحله تثبیت مهارت‌ها (Consolidation) و مرحله بهره‌برداری (Exploitation) است.

در طی این دوره ضمن تسلط به زبان انگلیسی، مهارت‌های شغلی همچون مکاتبه، مذاکره، مدیریت جلسات و بسیاری مهارت‌های دیگر را با توجه به فرهنگ و استاندارد‌های جهانی محیط‌های کاری خواهید آموخت. همچنین دوره‌های اختصاصی برای مشاغل خاص به طور خاص شما را برای حضور در مشاغل مورد‌ نظر آماده خواهد ساخت.

 • مرحله آموزش مبانی زبان (Foundation)

  به آموزش مهارت‌ها و زیر ساخت‌های زبان در حد Elementary می پردازد. برون داد این مرحله فراگیرانی است که سطح A2 را پشت سر گذاشته‌اند.

 • مرحله رشد مهارت‌ها (Developing Skills)

   آخرین مرحله فرآیند آموزشی در “سیستم مدیریت یکپارچه ارزیابی و نظارت در آموزش عملیاتی زبان”  می‌باشد. این مرحله یادگیرندگان سطح C1 را در موقعیت‌های خاص کاربرد مهارت‌های زبانی قرار داده و مهارت‌های ویژه بهره‌برداری بهینه از دانش زبانی در آن موقعیت‌ها را گسترش می‌دهد. خروجی این مرحله یادگیرندگانی هستند که دانش و مهارت‌های زبانی را بطور جامع تا سطح C1 فراگرفته‌اند و در بکارگیری این مهارت‌ها در موقعیت‌های خاص و برای اهداف ویژه از توانایی بالای کاربردی برخوردارند.

 • مرحله تثبیت مهارت‌ها (Consolidation)

  شامل چند دوره کوتاه‌مدت و کارگاه آموزشی با هدف بالا بردن هرچه بیشتر توانایی و اعتماد به نفس یادگیرندگان در به کارگیری مهارت‌های زبانی در موقعیت‌های خاص و مقاصد ویژه مانند اهداف شغلی و آکادمیک می‌باشد.

 • مرحله بهره برداری (Exploitation)

  اصلی‌ترین بخش فرآیند آموزشی است که یادگیرندگان در آن از سطح B1تا C1 می‌رسند. این مرحله به طور اساسی مهارت‌های چهارگانه زبان آموزان را بطور متوازن و هماهنگ رشد و ارتقاء می‌دهد.

سطوح دوره

انگلیسی برای اهداف حرفه‌ای شامل سه سطح مهارت‌های حیاتی کسب و کار با امکان انتخاب سه مهارت از شش مهارت اصلی، دوره‌های کوتاه مدت مهارت‌های تکمیلی و دوره‌های اختصاصی برای مشاغل می‌باشد. پیش نیاز شرکت در این دوره‌ها داشتن دانش زبان انگلیسی در سطح مبانی زبان (A2) می‌باشد. علاقه‌مندان در صورت نداشتن تسلط در این سطح ملزم به گذراندن دوره Foundation با دیدگاه آموزش انگلیسی برای محیط کار می‌باشند.

خروجی این دوره زبان آموزانی با دانش و مهارت‌های زبانی می‌باشد که زبان انگلیسی را بطور جامع تا سطح C1 فراگرفته‌اند و در بکارگیری این مهارت‌ها در موقعیت‌های خاص و برای اهداف ویژه شغلی از توانایی بالای کاربردی برخوردارند.

مخاطبین دوره

دوره‌های انگلیسی برای اهداف حرفه‌ای به صورت خاص برای صاحبان مشاغل، مدیران و کارشناسانی طراحی شده که قصد ورود به کسب و کار بین‌المللی را دارند. اگر می‌خواهید کسب و کار خود را از مرزهای کشور فراتر ببرید و خودتان توانایی مدیریت جلسات، مذاکرات و تصمیم‌گیری‌ها را داشته باشید، یا به عنوان مدیر و یا کارشناس می‌خواهید آینده شغلی خود را چه در ایران و چه در خارج از کشور در محیطی بین‌المللی دنبال کنید این دوره به صورت اختصاصی برای شما طراحی شده است.

با یادگیری این مهارت‌ها ضمن امکان برقرای ارتباط صحیح و موثر با فرهنگ کاری بین‌المللی برای از بین بردن سوء تفاهمات فرهنگی، با تسلط و اعتماد به نفس کامل می‌توانید جلسات مهم شغلی را مدیریت کنید، مکاتبات شغلی تاثیرگذاری داشته باشید و همچنین به صورت تخصصی در جایگاه شغلی خود اعتبار بین‌المللی کسب نمایید.

کارآفرینان

انگلیسی برای کارآفرینان

مدیران

انگلیسی برای مدیران

کارشناسان

انگلیسی برای کارشناسان

پیشنهاد ویژه زمستانی

تخفیف ویژه و آزمون ماک رایگان

 برای شرکت درآزمون  تعیین سطح و یا  ماک رایگان و برخورداری ازتخفیف ویژه تنها تا پایان دی ماه فرصت دارید. با تکمیل اطلاعات زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید

ما هم از هرزنامه و مزاحمت بیزاریم پس مطمئن باشید اطلاعات شما پیش ما محفوظ می‌ماند