دوره‌های آیلتس تضمینی

با توجه به سیستم آموزشی اختصاصی کالج آریام فراگیران دوره‌های آمادگی آیلتس می‌توانند با انتخاب دوره‌های گارانتی شده ضمن تضمین موفقیت در دوره از خدمات آموزشی ویژه نیز بهره‌مند شوند. دوره‌های آیلتس تضمینی به صورت ویژه برای متقاضیانی طراحی شده که در مدت زمان محدود، با هر سطح از دانش زبان انگلیسی نیازمند کسب حدنصاب نمره خاصی می‌باشند.

این دوره‌های به صورت ویژه و بر اساس ارزیابی فردی صورت گرفته برای فراگیران طراحی می‌شود. برنامه عملیاتی حاصل از این ارزیابی‌ها نقشه راه رسیدن به موفقیت زبان آموزان می‌باشد. با آیلتس تضمینی آریام فرصت رسیدن به موفقیت را تجربه کنید.

کالج آریام دوره‌های تضمینی خود را با گارانتی رسمی 110% بازگشت شهریه ارائه می‌کند تا در صورت عدم کسب نمره هدف در آزمون آیلتس، 110% هزینه دوره به زبان آموز عودت داده شود. پایش و ارزیابی مستمر در طول دوره‌ آموزشی به همراه استفاده از اساتید برتر دوره‌های آیلتس شما را در راه رسیدن به هدف همراهی می‌کند تا بتوانید با کمترین دغدغه تنها به فکر کسب نمره آیلتس دلخواه خود باشید.

آیلتس لایف اسکیلز تضمینی

آیلتس لایف اسکیلز تضمینی

جدیدترین شیوه آزمون آیلتس برای متقاضیان مهاجرت به انگلستان. گام آخر برای دریافت اقامت انگلستان را با آیلتس تضمینی لایف اسکیلز بردارید.

آیلتس جنرال تضمینی

آیلتس جنرال تضمینی

اگر قصد مهاجرت و یا استخدام در خارج از کشور را دارید، دوره آیلتس تضمینی جنرال آسودگی خیال را در راه رسیدن هدف برایتان به ارمغان می‎آورد.

آیلتس آکادمیک تضمینی

آیلتس آکادمیک تضمینی

دوره آیلتس تضمینی آکادمیک راه ورود به تحصیلات بین‌المللی در دانشگاه‌ها برتر دنیا و یا استخدام در مشاغل تخصصی می‌باشد.