لیسنینگ آیلتس لایف اسکیلز

آشنایی

در بخش دوم آزمون لایف اسکیلز، یک فایل صوتی کوتاه حدودا 2 تا 3 دقیقه ای برای متقاضیان پخش می‌شود و آنها بایستی به سوال مطرح شده در برگه پیش رویشان پاسخ دهند. این سوال معمولا در خصوص کلیات مکالمه پخش شده می‌باشد. سپس ممتحن چند سوال دیگر از جزئیات مربوط به فایل پخش شده از هر کدام از متقاضیان می‌پرسد و میزان فهم آنها از لیسینینگ را با این روش ارزیابی می‌کند.

ساختار
نکات

چند بار امکان پخش فایل صوتی وجود دارد؟

فایل صوتی فقط یک بار پخش می‌شود. پس سعی کنید تمرکز خود را در زمان پخش فایل صوتی حفظ کنید.

آیا فایل صوتی از طریق هدفون پخش میشود؟

خیر. سوالات توسط اسپیکر در فضای اتاق پخش می‌شوند.

آزمون آزمایشی آیلتس

اگر برای آزمون آیلتس آماده می‌شوید حتما با آزمون آزمایشی آیلتس یا همان IELTS Mock Exam آشنایی دارید. این آزمون آزمونی شبیه سازی شده با آزمون آیلتس در شرایط مشابه با سوالات استاندارد مشابه با آزمون اصلی است که آمادگی شما را برای شرکت در آزمون اصلی محک می‌زند. شما می‌توانید با رزرو وقت برای شرکت در آزمون ماک آیلتس تنها با 70،000 تومان شرایط واقعی آزمون آیلتس را تجربه کنید و خود را برای آزمون اصلی آماده سازید. مدت زمان این آزمون مانند آزمون آیلتس دو ساعت و 45 دقیقه بوده و در پایان می‌توانید کارنامه آزمون را از بخش آموزش دریافت نمایید. برای  رزرو آزمون ماک آیلتس با تیم مشاوره تحصیلی کالج آریام تماس بگیرید یا فرم رزرو آزمون را تکمیل نمایید.

تعیین سطح رایگان

اولین گام در طراحی برنامه عملیاتی اختصاصی در کالج آریام تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می‌باشد. این آزمون بر اساس استاندارد CEFR اتحادیه اروپا طراحی شده تا بتواند دانش زبان انگلیسی متقاضیان را با توجه به سطوح مختلف این استاندارد از A1 تا C3 مشخص نماید. خوشبختانه آزمون تعیین سطح برای کلیه متقاضیان رایگان می‌باشد و فقط کافی است فرم رزرو آزمون تعیین سطح را تکمیل نموده و یا با مشاوران تحصیلی کالج آریام تماس بگیرید. این آزمون به صورت حضوری در محل کالج آریام و در دو بخش کتبی و شفاهی برگزار خواهد شد. زمان تقریبی هر آزمون نیز 30 تا 40 دقیقه می‌باشد.

تعیین سطح رایگان خود را همین حالا رزرو کنید

به همراه مشاوره تخصصی و یک جلسه آموزشی رایگان