معرفی آزمون ماک (MOCK)

ماک MOCK در لغت به معنای تقلیدی است و به آزمونی گفته می‌شود که کاملاً شبیه آزمون اصلی باشد.
آزمون ماک آیلتس یا همان آزمون آزمایشی یا شبیه سازی شده آیلتس، آزمونی مطابق با شرایط آزمون آیلتس و با سؤالات استاندارد شامل چهار بخش Listening/Reading/Writing/Speaking می‌باشد که به صورت حضوری برگزار می‌شود و توسط یک یا چند نفر آزمون گیرنده از آزمون دهنده گرفته شده و توسط مصححی که مسلط به آیلتس و مهارت‌های آن است بررسی و نمره دهی می‌شود.

انواع آزمون ماک آیلتس

مثل خود آزمون آیلتس، امتحان ماک هم دو نوع عمده دارد:

  • آزمون ماک آیلتس آکادمیک
  • آزمون ماک آیلتس جنرال

بهتر است در هنگام ثبت‌نام، نوع آن را هم به درستی و بسته به نیاز خود، مشخص کنید.

مدت آزمون ماک چقدر است؟

این آزمون حداکثر ۳ ساعت زمان می برد.

آزمون ماک مناسب چه کسانی است؟

از آنجایی که ماک، دقیقا مشابه آزمون آیلتس است و از این جهت آزمون سختی بوده و نیازمند تسلط نسبی به نکات پاسخ دهی به تسک‌های آزمون است، کسانی باید این تست را بدهند که با نکات آزمون آیلتس آشنا باشند و روش‌های مدیریت زمان را هم بدانند مخصوصاً که این آزمون، رایگان نبوده و هزینه‌ای هم بابت برگزاری و تصحیح آن از متقاضیان دریافت می‌شود.

محل برگزاری آزمون ماک آیلتس کجاست؟

قریبا همه مؤسسات آموزش آیلتس، آزمون ماک را برگزار می‌کنند اما در کالج آریام آزمون ماک برای دانشجویان به‌صورت رایگان و برای سایر متقاضیان آن با هزینه معقول و نه بالا برگزار می‌شود.

اگر برای MOCK آمادگی دارید روی رزرو آزمون ماک کلیک کرده و فرم مربوطه را برای ما ارسال کنید.

برای استعلام قیمت یا رزرو آزمون ماک با شماره ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید و یا فرم رزرو آزمون را تکمیل کنید

ماک PTE هم داریم؟

آزمون ماک PTE

با توجه به اینکه پی تی ای، آزمونی کامپیوتری است مؤسسه پیرسون مبتکر آزمون PTE در سایت خودش آزمون ماک PTE آکادمیک را برای فروش در اختیار گذاشته است و شما با یک کامپیوتر و هدفون می‌توانید در منزل هم امتحان بدهید. همچنین قابلیت استفاده از آزمون آنلاین ماک پی تی ای را هم فراهم کرده است.

هزینه ماک چقدر است؟

مؤسسات بسیاری که اکثرا برگزار کننده دوره‌های آیلتس هستند، آزمون ماک را در ازای هزینه آن برای همه متقاضیان برگزار می‌کنند. در کالج آریام، آزمون ماک به صورت دوره‌ای و رایگان برای زبان‌آموزان کالج برگزار می‌شود تا مهارت ‌های خود را محک بزنند و سیستم آموزشی هم وضعیت پیشرفت زبان‌آموز را به دقت کنترل کند. سایر متقاضیان آزمون ماک هم می‌توانند برای ثبت‌نام و هماهنگی حضور در محل کالج اقدام کنند.

قیمت آزمون ماک زیاد بالا نیست و خیلی کمتر از آزمون اصلی آیلتس است. برای اطلاع از قیمت یا هزینه آزمون ماک می‌توانید از طریق شماره (41276-021) با ما در تماس باشید.

آزمون ماک آیلتس (IELTS MOCK) چیست؟
محبوبیت نوشته:4.2 - کل آراء:10
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *