دوره تضمینی آیلتس آریام

با در نظر گرفتن اهمیت کسب نمره آیلتس در آینده تحصیلی – مهاجرتی شما، آزمون و خطا در مسیر یادگیری زبان، هزینه‌های زمانی و مالی هنگفتی در پی خواهد داشت. بنابراین اگر هدف مشخص، فرصت معین و تصمیم قاطعی برای کسب نمره تضمینی آیلتس دارید، دوره خصوصی آیلتس تضمینی برای شما طراحی شده است.

آیلتس تضمینی آریام برای اطمینان شما از وقت و هزینه ای است که صرف می‌کنید

رسیدن به نمره مطلوب در کلاس‌های تضمینی آیلتس، هدفی است که در هر کلاس و مؤسسه‌ای تضمین نمی‌شود اما ما به سیستم آموزشی یادگیری محور خود ایمان داریم. بنابراین از سال 2011 با انعقاد قرارداد رسمی مبنی بر بازگشت ۱۱۰٪ وجه، رسیدن به نمره موردنظر در آیلتس را در کلاس‌های خصوصی و حضوری برای هر زبان‌آموز، تضمین می‌کنیم.

آیلتس تضمینی

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید ۴۱۲۷۶-۰۲۱ و یا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید

هدف دوره آموزش تضمینی آیلتس، اطمینان از موفقیت شما در آزمون نهایی آیلتس، صرف نظر از سطح کنونی دانش زبان انگلیسی شما و همچنین نمره هدف می‌باشد. ما با برنامه‌ای که به صورت اختصاصی برای آموزش آیلتس شما طراحی می‌کنیم در کنار شما خواهیم بود.

رسیدن به موفقیت با در نظر گرفتن سطح کنونی دانش زبان انگلیسی تا نمره آیلتس هدف می‌تواند بین ۵ هفته تا ۹ ماه متغیر باشد اما چیزی که در این میان بدون تغییر خواهد ماند اطمینان ما از موفقیت شماست.

سیستم آموزشی آریام در دوره آیلتس تضمینی

در دوره آیلتس تضمینی طی ۱۰ گام به موفقیت خواهید رسید

 • گام نخست: تعیین سطح استاندارد

  گام نخست در سیستم آموزشی کالج آریام برای آیلتس تضمینی، تعیین سطح استاندارد بر اساس سیستم CEFR (استاندارد ارزیابی در نظام آموزشی اروپا) است. خروجی این تعیین سطح، مشخص شدن دانش کنونی شما در زبان انگلیسی در سطوح A1-A2-B1-B2-C1-C2 خواهد بود. همچنین آزمون روانشناختی «سبک‌های یادگیری» ساختار آموزشی مناسب برای شما را مشخص خواهد نمود.

 • گام دوم: مشاوره

  شما در جلسه مشاوره رایگان، ضمن دریافت راهکارهای مناسب از مشاور خود، با سیستم آموزش محور و نوآورانه آموزش زبان انگلیسی آریام نیز آشنا خواهید شد.

 • گام سوم: برنامه عملیاتی فردی برای کسب تضمینی نمره آیلتس

  نتیجه آزمون تعیین سطح و جلسات مشاوره فردی به همراه استخراج ویژگی‌ها و نیازهای فردی شما، برنامه‌ای شخصی سازی شده است که ما به شما ارائه می‌دهیم. این برنامه نقشه راه شما برای رسیدن به نمره هدف شما در دوره آیلتس تضمینی خواهد بود.

 • گام چهارم: دریافت بسته شروع آیلتس تضمینی

  برای شروع یادگیری، کلیه دغدغه‌های ممکن باید از شما دور شود.  از این رو تمامی منابع آموزشی را به همراه نوشت افزار و سایر خدمات کمک آموزشی در یک بسته Starter Pack دریافت خواهید کرد.

 • گام پنجم: زمان بندی اختصاصی و منعطف کلاس‌ها

  شما می‌توانید روز و حتی ساعت کلاس خود را مشخص کنید و یا از جلسات پیوسته در طول یک روز بهره‌مند شوید. همچنین دوره فشرده آیلتس نیز برای متقاضیانی که فرصت کمتری دارند قابل برنامه ریزی است.

 • گام ششم: آموزش با هدف رسیدن به نمره آیلتس موردنظر

  دوره آموزشی آیلتس تضمینی به صورت کلاس‌های خصوصی یک نفره – یا دونفره به درخواست زبان آموزان- در محل کالج آریام برگزار می‌شود. همچنین دوره فشرده آیلتس نیز در صورت درخواست زبان‌آموز برگزار می‌شود.

 • گام هفتم: جلسات تست زنی آیلتس تضمینی

  در این جلسات، دانشجو بخشی از آزمون را با تفکیک مهارتی در شرایط استاندارد پاسخ می‌دهد و سپس استاد به طور جزء به جزء عملکرد دانشجو را از نظر نقاط قوت و ضعف تحلیل می‌کند.

 • گام هشتم: ارزیابی عملکرد

  ارزیابی شما در دوره آموزشی آیلتس تضمینی به صورت مستقل از دپارتمان آموزش و توسط دپارتمان ارزیابی انجام خواهد سد.

 • گام نهم: آسیب شناسی و ترمیم

  در صورتی که در آزمون‌های پایان هر دوره، نمره کافی را کسب نکنید نیازی به تکرار دوره آموزشی (مانند دوره‌های ترمیک) نیست. بلکه از مزایای دوره اختصاصی طراحی شده برای شما امکان برطرف نمودن نقاط ضعف در جلسات آسیب شناسی و ترمیم (پاتولوژی) طی حداکثر دو جلسه است.

 • گام دهم: آمادگی نهایی و موفقیت

  برای رسیدن به سطح نهایی آمادگی پیش از آزمون آیلتس با گذراندن دوره اختصاصی آیلتس به همراه چندین آزمون شبیه سازی شده ماک، شما به سطح واقعی مهارت‌های خود خواهید رسید و اعتماد به نفس کافی برای شرکت در آزمون اصلی را به دست خواهید آورد. برای اینکه هر گونه تنش و استرس پیش از شرکت در آزمون آیلتس را از شما دور کنیم، کلیه مراحل ثبت نام در آزمون آیلتس و اطلاع‌رسانی‌های مربوطه توسط کارشناسان کالج آریام برای شما انجام خواهد شد تا در این مورد نیز دغدغه‌ای نداشته باشید.

سیستم نظارت

در طول دوره آموزشی، شما تا ۱۲۰ فعالیت نظارتی مختلف را تجربه خواهید کرد تا از یادگیری شما و عملکرد اساتید اطمینان کامل حاصل شود.

 • نظارت دارای بخش های مختلفی است که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم:

  • بررسی برنامه هفتگی دانشجویان و برگزاری جلسات حضوری جهت برنامه ریزی صحیح متناسب با سطح دانشجویان و یافتن مشکلات احتمالی در فرآیند یادگیری.
  • برگزاری جلسات پیش از آزمون جهت رفع اشکال قبل از امتحان و ارزیابی اولیه برای اطمینان از رسیدن به اهداف آموزشی و صحت روند یادگیری.
  • ارائه وسایل کمک آموزشی علاوه بر کتاب در صورت تشخیص ضعف دانشجو در هریک از مهارت‌ها.
  • تدریس خلاصه دروس طول ترم و ارائه نکات کلیدی و تکنیک‌های مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نهایی.