دوره آیلتس جنرال تضمینی

اگر به صورت مشخص نیاز به نمره (band score) معین در آزمون آیلتس جنرال طی مهلت زمانی مشخص دارید دوره آیلتس جنرال تضمینی آریام به صورت اختصاصی برای شما طراحی شده است. این دوره بر اساس سیستم آموزشی آریام از طراحی برنامه عملیاتی شخصی شما با توجه به فرآیند تعیین سطح شامل آزمون تعیین سطح، پرسشنامه سبک یادگیری و مصاحبه با مدیر آموزش ارائه می‌گردد. این برنامه‌ریزی عملیاتی نقشه راه آموزش دوره آیلتس جنرال تضمینی در راستای رسیدن به هدف مشخص و بر اساس توانایی‌ها، نقاط قوت و ضعف و همچنین محدودیت‌های زمانی پیش رو خواهد بود.
دوره آیلتس جنرال تضمینی در کالج آریام ویژگی‌های آموزش خصوصی آیلتس، دوره‌های فشرده آیلتس جنرال و همچنین برترین امکانات آموزشی مانند اساتید برتر برای مهارت‌های مختلف، ارزیابی و پایش مستمر، مشاوره آموزشی را در کنار امکانات کمک آموزشی شامل محیط آموزشی اختصاصی، کلاس‌های تک نفره، پذیرایی، دسترسی به پارکینگ اختصاصی، اینترنت و … به کار گرفته است تا بهترین شرایط برای یادگیری زبان آموزان فراهم آید.

در صورت تمایل به کسب نمره تضمینی در آزمون آیلتس جنرال، با مشاورین ما تماس بگیرید (41276-021) و یا فرم زیر را تکمیل فرمایید: