آزمون آیلتس لایف اسکیلز (Life Skills) با هدف سنجش دانش زبانی افراد در دو مهارت گفتاری (Speaking) و شنیداری (Listening) طراحی شده است. این آزمون اولین بار در آوریل 2015 برگزار شد و مخاطبان آن، متقاضیان دریافت ویزای غیر تحصیلی می‌باشند.

پیش از این برای دریافت ویزای غیر تحصیلی انگلستان جهت مهاجرت، اشتغال و … نیاز به داشتن نمره مشخصی در آزمون آیلتس جنرال بود. با توجه به دشواری‌های خاص این آزمون به خصوص برای افرادی که از دانش زبانی مناسب برخوردار نیستند و یا سال‌های زیادی است که از تحصیل فاصله گرفته‌اند آزمون دیگری برای این دسته افراد معرفی گردید.

این آزمون در مدت زمان کوتاهی پس از معرفی، مورد استقبال زیادی قرار گرفت. چرا که متقاضیان مهاجرت به انگلستان، پیش از این بایستی در آزمون آیلتس جنرال شرکت می‌کردند که بسیار سخت و دشوار بود و سنجش هر چهار مهارت اصلی را در بر می‌گرفت. در آزمون لایف اسکیلز، مهارت‌های ارتباطی و تعاملی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. همچنین نحوه برگزاری آزمون و موضوعات مطرح شده نیز کاملا رویکردی ارتباطی دارند و بیشتر هدف آزمون سنجش میزان توانایی افراد در برقراری ارتباطات روزمره و تعاملات جاریست.

دوره آیلتس لایف اسکیلز تضمینی در کالج آریام نیز با تمرکز به روی این مهارت‌های زبان انگلیسی راه رسیدن به موفقیت را برای شما کوتاه‌تر می‌کند. دوره آیلتس لایف اسکیلز شامل یک دوره فشرده آموزش مهارت‌های مورد نیاز به همراه تمرین، آزمون و ارزیابی مستمر می‌باشد تا تضمینی بر موفقیت شما باشد. این دوره در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با در نظر گرفتن سطح دانش زبان انگلیسی زبان آموز حتی در صورتی که سال‌ها از درس و آزمون فاصله گرفته باشد رسیدن قبولی در آزمون آیلتس لایف اسکیلز را تضمین می‌نماید.

تعیین سطح رایگان

اولین گام در طراحی برنامه عملیاتی اختصاصی در کالج آریام تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می‌باشد. این آزمون بر اساساستاندارد CEFR اتحادیه اروپا طراحی شده است. آزمون تعیین سطح برای کلیه متقاضیان رایگان می‌باشد و فقط کافی است فرم رزرو آزمون تعیین سطح را تکمیل نموده و یا با مشاوران تحصیلی کالج آریام تماس بگیرید.

آزمون آزمایشی آیلتس

این آزمون آزمونی شبیه سازی شده با آزمون آیلتس در شرایط مشابه با سؤالات استاندارد مشابه با آزمون اصلی است که آمادگی شما را برای شرکت در آزمون اصلی آیلتس محک می‌زند. این آزمون به صورت حضوری در محل کالج آریام برگزار می شود. برای رزرو آزمون ماک آیلتس با تیم مشاوره تحصیلی ما تماس بگیرید و یا فرم رزرو آزمون را تکمیل نمایید.