ARYAM Live mini lessons

کلاس آنلاین آیلتس ::: پخش زنده

امروزه شاهد رشد سریع فناوری به خصوص در حوزه فناوری اطلاعات می‌باشیم. گسترش زیرساخت‌های ارتباطی در کنار پلتفرم‌های پرطرفدار در این حوزه امکان ایجاد راهکارهای خلاقانه آموزشی  را فراهم ساخته است. سیستم آموزشی کالج آریام بر اساس ساختار آموزشی یادگیری محور و نظارت و ارزیابی مستمر کارایی خود را به بهترین نحو ممکن نشان داده است به طوری که نرخ ۱۰۰% موفقیت زبان آموزان ما نشان‌دهنده کیفیت و کارایی این سیستم آموزشی می‌باشد.

اما با این حال این آموزش نیاز به حضور مستمر و دائم در کلاس‌های آموزشی در محل کالج آریام دارد که برای بسیاری از علاقه‌مندان به علت مشغله بالا و یا با توجه به محل سکونت خارج از شهر تهران مقدور نیست. از این رو و با در نظر گرفتن توانایی تیم آموزش کالج آریام سعی کردیم تا با ارائه یک ساختار آموزشی به صورت کلاس آنلاین آموزشی زبان انگلیسی با محوریت آمادگی برای آزمون آیلتس حیطه ارائه خدمات آموزشی خود را گسترش دهیم.

دوره آموزش آنلاین آیلتس به صورت رایگان توسط اساتید کالج آریام به روی شبکه اجتماعی اینستاگرام در قالب جلسات زنده آموزشی ارائه می‌شود. اگر مایل به استفاده از این دوره آموزشی آنلاین آیلتس هستید ما را به روی اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید و جدول زمانبندی ارائه مباحث و یا جزییات مربوط به هر مبحث را وب سایت کالج آریام مشاهده نمایید.

دوره آموزشی آنلاین آیلتس کالج آریام به نام ARYAM Live mini lessons در جلسات ۱۵ الی ۲۰ دقیقه‌ای برگزار می‌شود. در صورت نیاز به آمادگی پیش از شروع جلسه و یا داشتن تمرین پس از آموزش مطالب مرتبط با هر جلسه در کنار توضیحات جلسه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پخش زنده اینستاگرام
کلاس رایگان آیلتس
برنامه مدون آموزشی
اساتید برگزیده
جلسات کوتاه آموزشی