بورسیه‌های پست دکترا در کانادا

تجربه زندگی و تحصیل با بالاترین کیفیت

بورسیه‌های پست دکترا در کانادا در زمره بهترین موقعیت‌های شغلی-تحصیلی در دنیا محسوب می‌شوند. پذیرفته‌شدگان این دوره‌ها ضمن برخورداری از فرصت همکاری با تیم‌‌‌های تحقیقاتی برجسته از مزایای مالی فوق العاده‌ای نیز برخوردار خواهند بود تا تجربه زندگی با بالاترین کیفیت را در یکی از بهترین کشورهای جهان داشته باشند. اگر علاقه مند به ادامه تحصیل در کانادا هستید با ما همراه باشید تا چند فرصت پست دکترا در کانادا را برای فارغ التحصیلان رشته پزشکی معرفی نماییم.

بورسیه اول از طرف آزمایشگاه علوم اعصاب سلولی در زمینه الکتروفیزیولوژی و تصویربرداری دینامیک به دانشجویان بااستعداد و با انگیزه دکترا در رشته های مرتبط داده می‌شود. متقاضیان می‌بایست سابقه قوی در الکتروفیزیولوژی سلولی داشته و علاقه مند به تحقیق و پژوهش در زمینه دندریت، سیناپس، مدارهای عصبی و کاربرد تکنیک‌های فیزیولوژی برروی مسائل بیولوژیکی سلول در کارکرد سیناپتیک باشند.

بورسیه دوم از طرف یکی از 5 مرکز سرطانی برتر دنیا به دانشجویان PhD و MD اعطا می شود. از متقاضیان فعال و خلاقی که به بررسی مکانیزم مولکولی نشانه‌گذاری یاخته و نقش آن در سرطان علاقه دارند، دعوت می شود تا برای این بورسیه پست دکترا اقدام کنند. علوم بیوشیمی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، کار با موش های آزمایشگاهی و آشنایی با تومور انسانی در پروژه  تحقیقاتی نام برده کاربرد دارد.

بورسیه سوم از یکی از 2 مرکز سرطانی برتر در آمریکا و کانادا در زمینه زیست شناسی محاسباتی و بیوانفورماتیک به دانشجویان دارنده مدرک دکترا اعطا می شود. پروژه ی این بورسیه شامل توسعه روش های محاسباتی جدید و تطبیقی موجود برای درک اساس اپی ژنتیک خون سازی و سرطان‌های خونی است. سابقه قوی در زیست شناسی محاسباتی، بیوانفورماتیک یا آمارزیستی برای متقاضیان ضروری است.

بورسیه چهارم به دانشجویان برتر که مدرک PhD خود را به تازگی گرفته باشند و دارای سابقه نشر مقاله باشند، تعلق می‌گیرد. متقاضیان باید علاقه مند به تحقیق در زمینهسرطان های بدخیم باشند و تخصص در بیوانفورماتیک، زیست شناسی سلولی و مولکولی، متابولسم سرطان و یا کار با موش های آزمایشگاهی برای بررسی مکانیزم های جدید و درمان های بالقوه جدید سرطان سینه سه گانه منفی داشته باشند.

بورسیه پنجم به دانشجویان دارای مدرک PhD و MD که از گرفتن مدرکشان کمتر از 3 سال گذشته باشد، اعطا می‌شود. متقاضیان می‌بایست سابقه چاپ مقاله و هم چنین سابقه مناسب در غددشناسی و زیست شناسی مولکولی داشته و با بیوانفورماتیک نیز آشنایی داشته باشند. تجربه در مدل های تومور مغزی خصوصا پیوند بافت سرطانی از بیمار به موش نیز ضروری است. مهارت نوشتاری انگلیسی برای نوشتن گزارش های پروژه و طرح های پیشنهادی و مهارت کلامی برای ارائه شفاهی الزامی می‌باشد.د.

مکانیزم مولکولی نشانه‌گذاری یاخته و نقش آن در سرطان

بورسیه‌های پست دکترا در کانادا
 • کشور

  کانادا

 • مقطع تحصیلی

  پست دکترا

 • رشته تحصیلی

  پزشکی

 • شهریه

  معافیت از شهریه تحصیلی

 • کمک هزینه

 • نکات ضروری

  مهارت نوشتاری انگلیسی برای نوشتن گزارش های پروژه و طرح های پیشنهادی و مهارت کلامی برای ارائه شفاهی الزامی می‌باشد.

توجه داشته باشید که:
کالج آریام، تنها برای دانشجویان دوره‌های خصوصی و تضمینی آیلتس و پی تی ای
خود خدمات اخذ پذیرش و بورسیه را انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید و یا فرم مشاوره زیر را تکمیل کنید.

بورسیه‌های پست دکترا در کانادا
محبوبیت نوشته:5 - کل آراء:1
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *