بورسیه تحصیلی در انگلستان

کارشناسی ارشد و دکترا در دانشکده زبان، فرهنگ و جامعه

امکان تحصیل در انگلستان به خودی خود پیشنهاد بسیار جذابی می‌باشد. حال اگر تحصیل در رشته زبان و بورسیه را نیز به آن اضافه کنید به فرصتی استثنایی برای تمام عمر تبدیل می‌شود. دانشکده زبان، فرهنگ و جوامع دانشگاهی در انگلستان تعدادی بورسیه در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکترا اعطا می‌کند. این بورسیه ها شامل 75% تخفیف در شهریه برای مقطع کارشناسی ارشد و پوشش کامل شهریه به همراه کمک هزینه تحصیلی در مقطع دکترا می‌باشد. مدت زمان بورسیه‌ها برای دکترا 3 ساله و برای کارشناسی ارشد 1 ساله می باشد. اگر علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌هایی چون زبان‌های خارجی (انگلیسی، اسپانیایی، فرانسه، چینی، عربی و …)، مطالعات اسلامی، مطالعات خاورمیانه و تاریخ، فلسفه، هنرهای تجسمی و جامعه‌شناسی هستید این فرصت بورسیه تحصیلی در انگلستان را از دست ندهید.

بورسیه تحصیلی در انگلستان
 • کشور

  انگلستان

 • مقطع تحصیلی

  کارشناسی ارشد و دکترا PhD

 • رشته تحصیلی

  رشته‌هایی چون زبان‌های خارجی (انگلیسی، اسپانیایی، فرانسه، چینی، عربی و …)، مطالعات اسلامی، مطالعات خاورمیانه و تاریخ، فلسفه، هنرهای تجسمی و جامعه‌شناسی

 • شهریه

  مقطع کارشناسی ارشد: 75% تخفیف در شهریه

  مقطع دکترا: پوشش کامل شهریه

 • کمک هزینه

  کمک هزینه تحصیلی در مقطع دکترا امکان پذیر می باشد.

توجه داشته باشید که کالج بین المللی آریام، تنها برای دانشجویان دوره‌های خصوصی آیلتس خود اقدام به انجام خدمات اخذ پذیرش و بورسیه خواهد کرد.

در صورت تمایل به آشنایی بیشتر و مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید ۴۱۲۷۶-۰۲۱

بورسیه تحصیلی در انگلستان
به این نوشته امتیاز بدهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *