بورسیه تحصیلی پست دکترا در کانادا

فرصت تحصیل در نزدیکی آبشارهای بی نظیر نیاگارا

کانادا با ثبات اقتصادی و سیاسی خود یکی از بهترین مقاصد برای نیروی کار متخصص می‌باشد. از این رو هر ساله بورسیه‌های بسیار مناسبی جهت دوره‌های پست دکترا در بهترین مراکز تحقیقاتی این کشور به محققین و پژوهش‌گران اعطا می‌گردد که ضمن ایجاد محیط مناسبی برای تحقیق زمینه اشتغال و کسب درآمد را نیز برای متقاضیان فراهم می‌سازد.

با در نظر گرفتن موارد فوق، دریافت بورسیه تحصیلی پست دکترا در کانادا می‌تواند موفقیت بزرگی در زندگی حرفه‌ای و شخصی هر پژوهش‌گری باشد تا ضمن فراهم شدن شرایط تحقیق، بهترین امکانات زندگی را نیز برای خود و خانواده‌اش فراهم آورد. در این راستا یکی از دانشگاه‌های شناخته‌شده و معتبر کانادا در زمینه پزشکی از فارغ التحصیلان مقطع دکترا در زمینه‌های ایمنی‌شناسی، زیست‌شناسی سلولی و فیزیولوژی دعوت بعمل می‎آورد تا جهت پژوهش پیرامون بیماری‌های مزمن قلبی در دوره پست دکترا ثبت نام بعمل آورند. این دوره شامل بورسیه تحصیل و تحقیق رایگان به همراه  کمک هزینه تحصیلی می‌باشد که به متقاضیان مستعد و برجسته اعطا می‌گردد.

 • کشور

  کانادا

 • مقطع تحصیلی

  پست دکترا

 • رشته تحصیلی

  ایمنی‌شناسی، زیست‌شناسی سلولی و فیزیولوژی، جهت پژوهش پیرامون بیماری‌های مزمن قلبی

 • شهریه

  معافیت از شهریه تحصیلی

 • کمک هزینه

متقاضیانی که سابقه تحقیق در زمینه زیست شناسی مولکولی، فیزیولوژی، بیماری‌های داخلی، رفتارشناسی درد و یا واکنش‌های واسطه را دارند در اولویت پذیرش قرار خواهند داشت.

توجه داشته باشید که:
کالج آریام، تنها برای دانشجویان دوره‌های خصوصی و تضمینی آیلتس و پی تی ای
خود خدمات اخذ پذیرش و بورسیه را انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید و یا فرم مشاوره زیر را تکمیل کنید.
بورسیه تحصیلی پست دکترا در کانادا : ایمنی‌شناسی، زیست شناسی‌سلولی و فیزیولوژی
به این نوشته امتیاز بدهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *