بورسیه تحصیل در فنلاند

بورسیه تحصیلی از برترین و قدیمی‌ترین دانشگاه فنلاند!

شاید شما فنلاند را به خاطر آب و هوای سرد، رفاه اجتماعی و خدمات دولتی سطح بالا آن بیاد بیاورید اما دارا بودن دانشگاه‌‌هایی با قدمت چند صد ساله، حجم بالای دانشجویان خارجی و کیفیت بالای آموزش آن را نیز باید به ویژگی‌های برجسته این کشور شمال اروپا اضافه کنید. در اینجا از برترین و قدیمی‌ترین دانشگاه فنلاند بورسیه‌های مناسبی را به شما معرفی می‌کنیم تا شما نیز اگر علاقه به تحصیل در کشوری با امکانات بالای آموزشی و کیفیت بالای زندگی دارید از این فرصت بهره‌مند شوید.

بورسیه دکترای آموزش در فنلاند

دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش هستند، می‌توانند برای این بورسیه اقدام نمایند. مدت زمان بورسیه نیز بین یک تا 4 سال است که در طول مدت چهار ساله دوره دکترا، در صورت ارزیابی مثبت از عملکرد دانشجو، بورسیه 4 سال کامل را پوشش می‌دهد. مهلت ثبت نام در این بورسیه نیز تا 22 فوریه 2016 می‌باشد.

بورسیه دکترای دامپزشکی

دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده و در یکی از زمینه‌های میکروبیولوژی، ایمنی شناسی، زیست شناسی مولکولی و بیوانفورماتیک سابقه تحصیل و تحقیق دارند، می‌توانند برای این بورسیه دانشکده دامپزشکی در فنلاند اقدام کنند. این بورسیه 3 ساله می باشد و مبلغ کمک هزینه تحصیلی 2000 تا 3000 یورو را بنابر توانایی‌های فرد منتخب به همراه دارد. مهلت ثبت نام در این بورسیه دکترا تا 14 فوریه 2016 می‌باشد.

موقعیت پست دکترا در دانشکده علوم زیستی و محیط زیست

این موقعیت تحصیلی/شغلی دو ساله می‌باشد که در ابتدا 4 ماه بصورت آزمایشی اجرا خواهد شد. دانشجویانی که دارای مدرک دکترا بوده و تجربه پست دکترا در زمینه ژنتیک تکاملی دارند و هم چنین از دانش بیوانفورماتیک و زبان انگلیسی خوبی برخوردار هستند، می‌توانند برای این موقعیت اقدام کنند. مهلت ثبت نام آن نیز تا 10 فوریه 2016 می باشد.

موقعیت پست دکترا در دانشکده پزشکی

برای 2 موقعیت پست دکترا در زمینه زیست شناسی سیستم‌ها و پژوهش‌های کاربردی‌سازی سرطان از دانشجویانی که دارای مدرک دکترا هستند و سابقه مناسبی در ریاضیات کاربردی، یادگیری ماشینی، آمار Multivariate، علوم کامپیوتر و یا بیوانفورماتیک دارند، دعوت می شود تا 14 فوریه 2016 تا در این موقعیت پست دکترا ثبت نام کنند. این موقعیت شغلی/تحصیلی نیز در ابتدا 4 ماه بصورت آزمایشی اجرا می‌گردد تا صلاحیت فرد منتخب برای ادامه دوره مشخص گردد.

از آنجا که قبولی در این بورسیه‌‌ها نیازمند دانش قوی در زبان انگلیسی و داشتن مدرک بین المللی آیلتس است بهتر است نگاهی نیز به دوره‌‌های ویژه آیلتس تضمینی ما در کالج بین المللی آریام داشته باشید. این دوره‌‌ها به شکل ویژه برای موفقیت تضمینی در آزمون آیلتس آکادمیک طراحی شده و راهگشای قبولی شما در هزاران بورسیه سالانه در دانشگاه‌های معتبر جهان می‌باشد.

بورسیه تحصیل در مقطع دکترا و پست دکترا در فنلاند

تحصیل در فنلاند
 • کشور

  فنلاند

 • مقطع تحصیلی

  دکترا و پست دکترا

 • رشته تحصیلی

  آموزش، دامپزشکی، پزشکی و علوم زیستی

 • شهریه

  معافیت از شهریه تحصیلی

 • کمک هزینه

  2000 تا 3000 یورو

 • نکات ضروری

 • مهلت ثبت نام

  21 بهمن 1394

توجه داشته باشید که:
کالج آریام، تنها برای دانشجویان دوره‌های خصوصی و تضمینی آیلتس و پی تی ای
خود خدمات اخذ پذیرش و بورسیه را انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید و یا فرم مشاوره زیر را تکمیل کنید.

بورسیه تحصیل در فنلاند
به این نوشته امتیاز بدهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *