بورسیه کارشناسی ارشد در اروپا؛ مدیریت گردشگری

تحصیل در سه کشور اسپانیا، دانمارک و اسلوونی

EMTM) The Erasmus Mundus European Master in Tourism Management) یک برنامه مشترک و سفارشی از سه دانشگاه مختلف در کشورهای اسپانیا (The University of Girona)، دانمارک (The University of Southern Denmark) و کشور اسلوونی (The University of Ljubljana) می‌باشد. این سه دانشگاه هر کدام به امکانات خاص پژوهشی و تحصیلی عالی در امر گردشگری، مقاصد مدیریتی، طراحی سیاست گردشگری، مدیریت زیست محیطی گردشگری و اقتصاد در صنعت توریسم شناخته می‌شوند. دانشجویان این رشته ترم اول را در کولدینگ دانمارک به طور پیشرفته و اختصاصی به مفهوم توسعه گردشگری با در نظر گرفتن پایداری، ارتباطات استراتژیک و اقتصاد پی‌ می‌برند. نیمسال دوم تحصیلی را در شهر لیوبلیانا اسلوونی با مطالعه در مورد شاخص های مدیریت، سیاست گردشگری و طراحی استراتژی با تاکید بر مسائل زیست محیطی در توسعه گردشگری می‌گذرانند. ترم سوم در ژیرونا اسپانیا، دانشجویان به توریسم با تاکید خاص بر مدیریت موثر شبکه های سازمانی و محصولات جدید گردشگری مسلط می‌شوند. ترم چهارم دانشجویان نیز به طور انحصاری به اتمام پایان نامه کارشناسی ارشد اختصاص داده شده است. پس از اتمام موفقیت آمیز هر چهار ترم، به دانشجویان مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت گردشگری (Master of Science in Tourism Management) تعلق می گیرد.

افرادی که فارغ‌التحصیل یکی از رشته های گردشگری، اقتصاد، مدیریت کسب و کار، جغرافیا و یا سایر زمینه های مرتبط در علوم اجتماعی یا علوم انسانی با معدل الف هستند و نمره آیلتس 6.5 را کسب کرده‌اند، واجد شرایط برای پذیرش در این بورسیه فوق‌العاده جذاب هستند. کمک هزینه این بورسیه سالانه حدود 10 هزار یورو است. اما در صورتی که بورسیه شامل شما نشود، می توانید فقط با پرداخت هزینه شهریه سالانه 7000 یورو ( در سه قسط) از مزایای تحصیل در 3 کشور اروپایی بهره‌مند شوید.

بورسیه کارشناسی ارشد در اروپا
 • کشور

  دانمارک، اسپانیا، اسلوونی

 • مقطع تحصیلی

  کارشناسی ارشد

 • رشته تحصیلی

  مدیریت گردشگری

 • کمک هزینه

  سالانه 10 هزار یورو

 • نکات ضروری

  حداقل معدل دوره کارشناسی برای این بورسیه 14 و حداقل نمره آیلتس 6.5 در نظر گرفته شده‌است.

اگر تاکنون موفق به اخذ نمره 6.5 آیلتس نشده‌اید، با شرکت در دوره‌های خصوصی و فشرده آیلتس  مدارک خود را برای اخذ این بورسیه تکمیل کنید.

همچنین در صورت نیاز به رزومه انگلیسی، انگیزه نامه یا کاورلتر نیز می‌توانید فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید:


درخواست نگارش cv,sop,coverletter

بورسیه کارشناسی ارشد در اروپا؛ مدیریت گردشگری
به این نوشته امتیاز بدهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *