تحصیل در استرالیا

استرالیا در بیش از ۱۲۰۰ موسسه‌ی آموزشی، بیش از ۲۲ هزار دوره‌ی آموزشی را به دانشجویان خارجی ارائه ‌می‌کند.

شما می‌توانید در همه‌ی سطوح آموزشی از مقاطع ابتدایی و دبیرستان تا آموزش‌های فنی(VET)، از دوره‌های آموزش زبان انگلیسی تا آموزش عالی دانشگاهی به تحصیل در استرالیا مشغول شوید.

صرف نظر از رشته و مدت تحصیل در استرالیا، قوانین استرالیا کیفیت آموزشی را برای دانشجویان ارتقا داده و از آن‌ها حمایت می‌کند.

توجه داشته باشید که:

مجموعه آرمان من، برای دانشجویان خود اقدام به خدمات اخذ پذیرش، ویزا و بورسیه تحصیلی می‌کند.

در صورت تمایل به آشنایی بیشتر و مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید ۰۲۱۴۱۲۷۶

« اداره‌ خدمات آموزشی دانشجویان خارجی حکم ۲۰۰۰ » و « قانون مدون ملی استرالیا در سال ۲۰۰۷ برای ثبت‌نام کنندگان و فراهم‌کنندگان آموزش و تعلیم دانشجویان خارجی» استانداردهای یکپارچه‌ای را برای موسسات آموزشی ارائه در تمام استرالیا می‌دهند.
شما به عنوان یک دانشجوی خارجی که دارای ویزای دانشجویی هستید، باید در یکی از موسسات و دوره‌های آموزشی مورد تایید سازمان ثبت موسسات و دوره‌های آموزشی دانشجویان خارجی (CRICOS) مشغول به تحصیل در استرالیا شوید. ثبت نام در این مراکز به شما اطمینان خواهد داد که موسسه‌ و دوره‌ی تحصیلی شما دارای استانداردهای بالای مورد نظر دانشجویان خارجی می‌باشد. سازما‌ن‌های دولتی مسئولیت ثبت یا ثبت مجدد موسسات و تصویب یا تصویب مجدد دوره‌های تحصیلی برای تحصیل در استرالیا را بر عهده دارند. این سازمان‌ها عبارتند از:

  • سازمان آموزش عالی (Tertiary Education Quality and Standards Agency (TEQSA))
  • سازمان آموزش فنی (Australian Skills Quality Authority (ASQA))

بنا براین ، اهمیتی ندارد که شما در کدام دوره‌ی تحصیلی، در کدام شهر یا دانشگاه مشغول به تحصیل خواهید شد. مطمئن باشید کهبا تحصیل در استرالیا یک تجربه‌ی تحصیلی باکیفیت در انتظار شماست.