فرصت های شغلی در فرانسه

فرانسه؛ ترکیبی ناب از آزادی های دانشجویی و امکانات تحصیلی

فرانسه یکی از مقاصد تحصیلی جذاب در بین دانشجویان محسوب می شود. حس فوق العاده دانشجو بودن در فرانسه ترکیبی ناب از آزادی های دانشجویی و امکانات تحصیلی است. حال اگر می خواهید این حس را به عنوان استاد تجربه نمایید بی شک این تجربه یکی از بی نظیرترین امکانات در زندگی پیش رو می باشد. فرصت کار در فرانسه در عنوانی آکادمیک به شما این امکان را می دهد تا جنبش های دانشجویی را به تمام معنی درک کنید، عصرها در شانزه لیزه در هنگام مطالعه قهوه خود را نوش جان کنید و آخر هفته خود را نیز در موزه های فوق العاده، کتابخانه های تاریخی و یا کوچه پس کوچه های نوستالوژیک بگذرانید. پس فرصت های شغلی پیش رو را از دست ندهید:

استادیار در زمینه حسابداری کنترل

فرصتی جذاب برای فارغ التحصیلان دکترا در فرانسه ایجاد شده است. اگر مدرک خود را در رشته مالیه و یا حسابداری – کنترل گرفته اید و سابقه تدریس دارید، تامل نکنید و برای این موقعیت شغلی اقدام کنید. اگر چه تا زمانی که کمیته پذیرش 2 نفر از متقاضیان را برای این جایگاه انتخاب نکنند، فرصت باقی است، اما بهتر است همین امروز ثبت نام کنید. از دیگر شرایط پذیرش آن نیز سطح بالای زبان انگلیسی و هم چنین در صورت امکان دانش زبان فرانسه می باشد.

استادیار در زمینه مالی شرکتی

اگر مدرک دکترای مالیه دارید برای این فرصت شغلی در فرانسه هم می توانید اقدام کنید. تا زمانی که یک نفر برای این موقعیت انتخاب نشده باشد فرصت ثبت نام خواهید داشت. اما همان طور که گفته شد امروز قطعا از فردا بهتر است. کسانی که به جز تسلط به زبان انگلیسی با زبان فرانسه هم آشنا هستند در پذیرش الویت دارند.

استادیار در زمینه رسانه های دیجیتال بازاریابی اجتماعی

امروزه رشته بازاریابی جزو پرطرفدارترین و پرکاربردترین رشته های دانشگاه هاست و در تمامی کشورها از بازار کار بسیار خوبی برخوردار است. اگر چه بسیاری از افراد به جای ورود به بازار کار و صنعت ترجیح می دهند که تحصیلات خود را ادامه دهند و کارهای تحقیقاتی را در کنار تدریس در دانشگاه انجام دهند. در همین راستا یک جایگاه تدریس در زمینه رسانه های دیجیتال بازاریابی – اجتماعی ارائه شده است. پس اگر دارای مدرک دکترای بازاریابی هستید و تجربه تدریس دارید تا پر شدن این موقعیت شغلی در فرانسه مهلت ثبت نام دارید. با اینکه مهارت زبان انگلیسی برای پذیرش بسیار حائز اهمیت است اما دانش زبان فرانسه اجباری نیست. متقاضی پذیرفته شده در مقاطع و رشته های مختلفی هم چون کارشناسی کسب و کار، کارشناسی ارشد کسب و کار، مدیریت و مدیریت اجرایی تدریس خواهد کرد.

استادیار در زمینه مدیریت و مدیریت عملیاتی

از آن جایی که مدیریت رشته ای بسیار پرکاربرد در ایران و تمامی کشورهاست، بسیاری از دانشجویان و حتی کسانی که مدرک لیسانس خود را در رشته ای دیگر دارند، مایل به ادامه تحصیلات خود در انواع گرایش های مدیریت هستند. در همین راستا دو موقعیت شغلی در زمینه مدیریت و یک جایگاه تدریس در زمینه مدیریت عملیاتی برای دانشجویانی که مدرک دکترا در مدیریت دارند، معرفی می کنیم. اگرسابقه تدریس دارید و از نمرات خوبی برخوردار هستید، تا قبل پر شدن این موقعیتهای شغلی هر چه سریعتر ثبت نام کنید.

فرصت های شغلی در فرانسه
 • کشور

  فرانسه

 • مقطع تحصیلی

  استادیار

 • رشته تحصیلی

  مالیه، حسابداری – کنترل، کسب و کار، مدیریت و مدیریت اجرایی

 • شهریه

 • کمک هزینه

 • نکات ضروری

  سطح بالای زبان انگلیسی از شرایط لازم برای پذیرش می باشد.

 • مهلت ثبت نام

توجه داشته باشید که:
کالج آریام، تنها برای دانشجویان دوره‌های خصوصی و تضمینی آیلتس و پی تی ای
خود خدمات اخذ پذیرش و بورسیه را انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید و یا فرم مشاوره زیر را تکمیل کنید.

فرصت های شغلی در فرانسه
به این نوشته امتیاز بدهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *