فلوشیپ در آلمان: کلیه رشته‌ها

چندین فرصت تحصیلی فلوشیپ دکترا در آلمان

یکی از دانشگاه‌های بسیار معتبر در آلمان اقدام به ارائه چندین فرصت تحصیلی فلوشیپ نموده است. این فرصت تحصیلی به صورت فلوشیپ در آلمان برای فارغ التحصیلان دکترا که طی سه سال گذشته مدرک خود را اخذ نموده‌اند ارائه شده است. این بورسیه فلوشیپ به مدت دو سال و برای علاقه‌مندان با سابقه تحصیلی و تحقیقاتی درخشان در نظر گرفته شده که امکان تحصیل و زندگی بسیار مناسبی را فراهم می‌سازد.

این فلوشیپ در کلیه رشته‌های تحصیلی ارائه شده و برای دریافت بورسیه لازم است متقاضیان پروژه تحقیقاتی خود را در دو صفحه برای دانشگاه توضیح دهند تا در کنار سوابق تحصیلی و تحقیقاتی آنان، جهت بررسی صلاحیت دریافت بورسیه مورد ارزیابی قرار گیرد. حقوق دریافتی دراین بورسیه فلوشیپ در آلمان سالانه 10 هزار یورو می‌باشد که در کنار آن می‌توان از 25 هزار یورو کمک هزینه شروع تحقیقات نیز بهره‌مند گردید.

از آنجا که این دانشگاه سعی در ایجاد فرصت‌های تحصیلی برابر دارد، نیمی از جایگاه‌های بورسیه به بانوان تعلق خواهد گرفت و درشرایط تحصیلی برابر افراد ناتوان و یا دارای معلولیت بر سایرین اولویت خواهند داشت.

توجه داشته باشید که:
کالج آریام برگزار کننده دوره‌های خصوصی و تضمینی آیلتس و پی تی ای، تنها برای دانشجویان خود خدمات اخذ پذیرش را انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید.
فلوشیپ در آلمان
 • کشور

  آلمان

 • مقطع تحصیلی

  پست دکترا

 • رشته تحصیلی

  کلیه رشته‌ها

 • شهریه

  معافیت از شهریه تحصیلی

 • کمک هزینه

  25 هزار یورو کمک هزینه در کنار حقوق دریافتی سالانه 10 هزار یورو

اگر شما نیز مایل به ثبت درخواست خود در این بورسیه فلوشیپ در آلمان هستید فرم تماس را جهت مشاوره تکمیل نمایید.

فلوشیپ در آلمان: کلیه رشته‌ها
به این نوشته امتیاز بدهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *