فلوشیپ پست دکترا در کانادا

فرصتی بی‌نظیر در راستای افزایش دانش

دوره‌های پست دکترا در بسیاری کشورها به عنوان یک موقعیت شغلی در نظر گرفته شده و ضمن برخورداری از حقوق بسیار مناسب، امکان کسب تجربه بیشتر در زمینه تحصیلی را نیز به صورت تخصصی مقدور می‌سازد. دوره‌های فلوشیپ پست دکترا نیز به همین صورت در جهت جذب محققین نخبه در گروه‌های تحقیقاتی و در راستای پروژه‌های مشخص در سطح بالا تعریف شده است. این دوره‌ها ضمن ایجاد فرصتی بی‌نظیر در راستای افزایش دانش در حیطه‌‌های فوق تخصصی منافع مالی مناسبی را نیز پیش از جذب مستقیم به بازار کار برای محققین آکادمیک فراهم می‌سازد. در اینجا قصد داریم یکی از این بورسیه‌های فلوشیپ پست دکترا در کانادا را به شما علاقه‌مندان معرفی کنیم.

توجه داشته باشید که:
کالج آریام برگزار کننده دوره‌های خصوصی و تضمینی آیلتس و پی تی ای، تنها برای دانشجویان خود خدمات اخذ پذیرش را انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید.

یکی از معتبرترین دانشگاه های کانادا فلوشیپ پست دکترا در زمینه داروشناسی مولکولی به دانشجویان باانگیزه و پرتلاش اعطا می‌کند. برای همین منظور از دانشجویانی که دارای مدرک PhD در زمینه بیوشیمی و یا رشته‌های مرتبط هستند، دعوت می شود تا 18 دسامبر برای این فلوشیپ اقدام کنند. متقاضیان می بایست تجربه کاری مرتبط، سابقه نشر کتب و یا مقاله، مهارت‌های ارتباطی و کار تیمی خوبی داشته باشند. تمرکز تیم تحقیقاتی موردنظر بر روی مکانیزم مولکولی اختلال عملکرد عصبی در بیماری آلزایمر می باشد که می‌تواند فرصت خوبی برای محققین این زمینه در جهت افزایش بار علمی تخصصی و استفاده از مزایای مالی فوق‌العاده آن باشد.

فلوشیپ پست دکترا در کانادا

فلوشیپ پست دکترا در کانادا
 • کشور

  کانادا

 • مقطع تحصیلی

  پست دکترا Post Doc

 • رشته تحصیلی

  تحقیقات در زمینه داروشناسی مولکولی برای دانشجویانی که دارای مدرک PhD در زمینه بیوشیمی و یا رشته‌های مرتبط هستند.

 • شهریه

  معافیت از شهریه تحصیلی

 • کمک هزینه

فلوشیپ پست دکترا در کانادا
به این نوشته امتیاز بدهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *