همکاری با ما

به تیم آموزشی موفق آریام بپیوندید

ما در کالج آریام به دنبال ارائه برترین خدمات آموزشی و مشاوره‌ای هستیم و این موضوع بدون داشتن همکارانی در بالاترین سطح آموزش و مشاوره امکان پذیر نیست. اگر شما هم در زمینه آموزش زبان انگلیسی و یا مشاوره تحصیلات بین‌المللی از سابقه درخشانی برخوردار هستید فرصت حضور در کالج آریام را از دست ندهید. ما همیشه به دنبال ارتقاء سطح خدمات ارائه شده هستیم و بدون شما پویایی و خلاقیتی در آینده کاری ما وجود نخواهد داشت. برای حضور شما در کنار خود لحظه شماری می‌کنیم.

مدرس زبان انگلیسی

مدرس زبان انگلیسی

کالج زبان انگلیسی آریام همیشه به دنبال بهره مندی از خدمات آموزشی اساتید برتر در زمینه آموزش زبان انگلیسی می‌باشد. به خصوص اگر سابقه تدریس در دوره‌های آمادگی آیلتس، GRE، تافل و یا ناتی را دارید مشتاقانه منتظر حضور شما در گروه آموزش کالج آریام هستیم. با تکمیل فرم درخواست همکاری گام نخست را برای پیوستن به تیمی پویا و خلاق برداشته‌اید.

مشاور تحصیلات بین‌المللی

مشاور تحصیلات بین المللی

خدمات مشاوره آموزشی کالج آریام یکی از متمایزترین بسته‌های مشاوره‌ای در زمینه تحصیلات بین‌المللی می‌باشد. با طراحی مسیر آموزشی اختصاصی آینده تحصیلی مشتریان ما در برترین مقاصد تحصیلی دنیا خواهد بود. این خدمات توسط مشاورین برجسته تحصیلی ارائه می‌شود پس اگر در زمینه مشاوره تحصیلی به خصوص تحصیلات بین‌المللی از تجربیات خوبی برخوردار هستید فرصت حضور در تیم مشاوره تحصیلی آریام را از دست ندهید.