فلوشیپ پزشکی در انگلستان

دانش تخصصی خود را در سطوح بین‌المللی افزایش دهید!

فلوشیپ‌های تحصیلی در انگلستان به عنوان موقعیت‌های شغلی بسیار مناسبی به محققین و علاقه‌مندان در زمینه‌های تخصصی ارائه می‌شود. این فلوشیپ‌‌ها ضمن افزایش دانش تخصصی در زمینه‌های فوق تخصصی در سطوح بین‌المللی درآمدی معادل با متخصصین این حرفه نیز در پی خواهد داشت. به صورت عمومی ادامه تحصیل در رشته‌ پزشکی در انگلستان بسیار سخت ‌می‌باشد و از آن سخت‌تر نیز مشغول به کار شدن به عنوان یک پزشک پیش از دریافت مدرک پزشکی در انگلستان خواهد بود. از این رو ارزش این بورسیه فلوشیپ در انگلستان دو چندان خواهد بود.

توجه داشته باشید که:
کالج آریام برگزار کننده دوره‌های خصوصی و تضمینی آیلتس و پی تی ای، تنها برای دانشجویان خود، خدمات اخذ پذیرش را انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید.

حالا اگر شما در رشته پزشکی و در زمینه بیماری‌های عفونی تحصیل کرده‌‌اید این فرصت را به هیچ وجه از دست ندهید. یکی از دانشگاه‌های بسیار معتبر انگلستان یک موقعیت شغلی به همراه فلوشیپ کلینیکی پیشرفته با عنوان پزشک مشاور افتخاری در بیماری‌های عمومی برای علاقه‌مندان ارائه کرده است. این فلوشیپ پزشکی بی‌نظیر به صورت 50-50 به صورت کلینیکی-آکادمیک برگزار شده و درآمد سالانه بسیار بالایی را نیز در پی دارد. این فلوشیپ دو ساله بوده و سالانه تا بیش از 100 هزار پوند در سال به پذیرفته‌شدگان پرداخت می‌شود. اگر شما هم در زمینه بیماری‌های عفونی تحصیل کرده‌اید و مقالات مرتبط را نیز منتشر نموده‌اید این فرصت را از دست ندهید. اگر کسی از دوستان شما هم کیفیت لازم برای دریافت این فلوشیپ پزشکی را دارند از اطلاع رسانی این فرصت استثنایی پیش از مهلت ثبت نام (5 فوریه 2016) دریغ نکنید.

پزشکی در انگلستان
 • کشور

  انگلستان

 • مقطع تحصیلی

  پزشکی

 • رشته تحصیلی

  پزشکی

 • شهریه

  معافیت از شهریه تحصیلی

 • کمک هزینه

  100 هزار پوند در سال

 • نکات ضروری

اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این فلوشیپ پزشکی در بیماری‌های عفونی هستید با تیم مشاوران تحصیلات بین‌المللی کالج بین المللی آریام تماس بگیرید.

فلوشیپ پزشکی در انگلستان
به این نوشته امتیاز بدهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *