فلوشیپ پست دکترا در دانمارک

دوره‌های فلوشیپ تخصصی در بسیاری از دانشگاه‌‌های دنیا به عنوان راهکاری در جهت افزایش دانش علمی-عملی فارغ التحصیلان دکترا در رشته‌های مختلف ارائه می‌شود. به صورت عمومی فلوشیپ‌های پزشکی که به افزایش مستقیم دانش پزشکان در بخش خاصی از حیطه تخصصی خود می‌انجامد در جامعه علمی کشور شناخته شده تر می‌باشند. اما این فلوشیپ‌ها در رشته‌های مختلف به شکل دوره‌های تخصصی و یا مشارکت در پروژه‌های تحقیقاتی ارائه می‌گردد. در برخی موارد این دوره‌های فلوشیپ به همراه بورسیه کمک هزینه تحصیلی و یا حتی استخدام رسمی به همراه حقوق ارائه می‌شود که فرصت مناسبی برای علاقه‌‌مندان به افزایش دانش در حیطه تخصصی خود می‌باشد.

توجه داشته باشید که:
کالج آریام برگزار کننده دوره‌های خصوصی و تضمینی آیلتس و پی تی ای، تنها برای دانشجویان خود خدمات اخذ پذیرش را انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید.

بر همین اساس یکی از دانشگاه‌های بسیار معتبر دانمارک چندین فلوشیپ پست دکترا به دانشجویان ممتاز اعطا می‌کند. مدت این فلوشیپ‌ها از 6 تا 36 ماه بوده و در تمامی رشته‌های علوم و فناوری، سلامت و علوم پزشکی، کسب و کارو علوم اجتماعی و هنر و علوم انسانی ارائه می‌گردد. متقاضیان می‌بایست پس از اخذ مدرک دکترا حداقل دو سال سابقه کاری داشته باشند. فلوشیپ های مذکور به جز پوشش کامل هزینه‌های سفر و تامین مالی پروژه‌های تحقیقاتی شامل استخدام رسمی و درآمد بر اساس شایستگی افراد نیز خواهند بود. مهلت ثبت نام در این فلوشیپ پست دکترا در دانمارک تا 5 فوریه می‌باشد.

پست دکترا در دانمارک
 • کشور

  دانمارک

 • مقطع تحصیلی

  پست دکترا

 • رشته تحصیلی

  تمامی رشته‌های علوم و فناوری، سلامت و علوم پزشکی، کسب و کار و علوم اجتماعی و هنر و علوم انسانی

 • شهریه

  معافیت از شهریه تحصیلی

 • کمک هزینه

  تامین هزینه‌های سفر و پروژه‌های تحقیقاتی

 • نکات ضروری

فلوشیپ پست دکترا در دانمارک
به این نوشته امتیاز بدهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *