توجه! دوره ناتی تا اطلاع ثانوی در آریام برگزار نمی‌شود

با توجه به اینکه آزمون ناتی فقط در کشور استرالیا برگزار می‌شود و عدم ارائه دوره آموزشی مربوطه آن در کالج آریام، پیشنهاد ما برای متقاضیان مهاجرت و تحصیل در استرالیا و نیوزلند، دوره آموزشی جدید و پرطرفدار پی تی ای است. برای آشنایی بیشتر با دوره PTE روی دکمه زیر کلیک کنید

دوره تضمینی آزمون ناتی

آزمون مترجم حرفه‌ای Professional Translator Testing

با توجه به افزایش تقاضا برای مهاجرت به استرالیا، دولت استرالیا نیز قوانین مربوط به جذب مهاجر و نیروی کار متخصص را بیش از پیش سختگیرانه نموده است. از طرف دیگر با افزایش تقاضا و کاهش پذیرش کسب امتیاز بالاتر در این روند کمک زیادی به افزایش شانس پذیرش و همچنین تسریع در روند پذیرش منجر می‌گردد.

با معرفی آزمون ناتی، دولت استرالیا ضمن ارائه اعتبارنامه به مترجمین برای برآورده ساختن نیاز جامعه چند فرهنگی استرالیا در بخش‌ها مختلف صنعت در سطوح مختلف، برخورداری از این اعتبارنامه را نیز به امتیاز هر فرد در روند بررسی مهارجت و یا اشتغال افزود. ما در کالج آریام به عنوان یکی از موسسات آموزشی پیشرو در آموزش زبان انگلیسی به خصوص در زمینه آزمون‌های استاندارد بین‌المللی، دوره تضمینی ناتی برای آزمون مترجم حرفه‌ای (Professional Translator Testing) را برای علاقه‌مندان به زندگی و کار در استرالیا ارائه کرده‌ایم.

در این دوره به صورت فشرده و بر اساس سیستم آموزشی آریام کلیه مباحث مربوط به آزمون مترجم حرفه‌ای ارائه می‌گردد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شرکت در آزمون ناتی آماده شوید. دوره آمادگی آزمون مترجم حرفه‌ای ناتی در کالج آریام به صورت تضمینی با گارانتی 110% بازگشت شهریه به علاقه‌مندان مهاجرت به استرالیا ارائه می‌گردد.