فلوشیپ دکترا در ایرلند: تمامی رشته ها

ایرلند؛ یکی از بهترین مقاصد تحصیلی انگلیسی زبان در دنیا

ایرلند با یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی و 35 هزار دانشجوی بین‌المللی یکی از بهترین مقاصد تحصیلی انگلیسی زبان در دنیاست. پس اگر دکترای خود را به پایان برده‌اید و یا به زودی مدرک خود را دریافت می‌کنید و علاقه‌مند به شرکت در دوره فلوشیپ هستید، این فلوشیپ دکترا در تمامی رشته‌ها را از دست ندهید. با توجه به ارائه این بورسیه فلوشیپ در کلیه رشته های ارائه شده در این دانشگاه، تنوع قابل توجهی از دوره ها شامل رشته های مهندسی، پزشکی و علوم اجتماعی برای علاقه‌مندان در دسترس می‌باشد.

توجه داشته باشید که:
کالج آریام برگزار کننده دوره‌های خصوصی و تضمینی آیلتس و پی تی ای، تنها برای دانشجویان خود خدمات اخذ پذیرش را انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید.

اگر چه باید توجه داشته باشید که تنها پس از اخذ پذیرش در دانشگاه می‌توانید درخواست فلوشیپ دهید، اما با توجه به فرصت‌های فوق‌العاده درصورت قبولی مانند امکانات بی‌نظیر پژوهشی بهترین دانشگاه در ایرلند، معافیت از پرداخت شهریه و همچنین کمک هزینه تحصیلی سالانه به مبلغ 13 هزار یورو بهتر است هر چه سریعتر برای پذیرش و درخواست بورسیه اقدام نمایید.

 • کشور

  ایرلند

 • مقطع تحصیلی

  دکترا PhD

 • رشته تحصیلی

  تمامی رشته ها

 • شهریه

  معافیت از شهریه تحصیلی

 • کمک هزینه

  13 هزار یورو در سال

توجه داشته باشید که:
کالج آریام، تنها برای دانشجویان دوره‌های خصوصی و تضمینی آیلتس و پی تی ای
خود خدمات اخذ پذیرش و بورسیه را انجام خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۱۲۷۶ تماس بگیرید و یا فرم مشاوره زیر را تکمیل کنید.

فلوشیپ دکترا در ایرلند: تمامی رشته ها
به این نوشته امتیاز بدهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *